Wedstrijdprogramma
Om de wedstrijden in de zaal goed te laten verlopen is er sprake van een “zaalwacht”. Meer informatie en de regels lees je hier.
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats | scheidsrechter |
6-4-2024 | 16:00 | Seolto 1 | Atlas 1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
6-4-2024 | 13:30 | Tjoba 4 | Atlas 2 | Sportpark | 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN | |
6-4-2024 | 15:00 | KVK 3 | Atlas 3 | Kunstgras KVK | KAPELLE | |
6-4-2024 | 11:40 | Luctor B1 | Atlas B1 | Sportpark Oude Vaart | TERNEUZEN | |
6-4-2024 | 10:30 | Seolto C1 | Atlas C1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
6-4-2024 | 10:45 | Blauw Wit (K) D2 | Atlas D1 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
6-4-2024 | 10:00 | Zaamslag E1 | Atlas E1 | Sportveld Polderstraat | ZAAMSLAG | |
6-4-2024 | 09:30 | Swift (M) F2 | Atlas F1 | Sportpark De Sprong | MIDDELBURG | |
20-4-2024 | 15:35 | Atlas 1 | KVK 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
20-4-2024 | 14:15 | Atlas 2 | TOP (A) 4 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
20-4-2024 | 17:00 | Atlas 3 | Luctor 2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
20-4-2024 | 13:00 | Atlas B1 | Seolto B1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Maurice |
20-4-2024 | 12:00 | Atlas C1 | Luctor C2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Davy |
20-4-2024 | 11:00 | Atlas D1 | Blauw Wit (K) D3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Tim |
20-4-2024 | 10:00 | Atlas E1 | Fortis E2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
20-4-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Swift (M) F3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Evy |
11-5-2024 | 16:00 | Atlas 1 | TOGO 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
11-5-2024 | 14:30 | Atlas 2 | Blauw Wit (K) 2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
11-5-2024 | 13:00 | Atlas 3 | Volharding 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Harry |
11-5-2024 | 09:30 | TOP (A) B2 | Atlas B1 | Sportcomplex Van Cittersweg | ARNEMUIDEN | |
11-5-2024 | 10:35 | Fortis C3 | Atlas C1 | Sportcomplex Diezestraat | OOST-SOUBURG | |
11-5-2024 | 10:30 | Seolto D2 | Atlas D1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
11-5-2024 | 09:30 | Swift (M) E2 | Atlas E1 | Sportpark De Sprong | MIDDELBURG | |
25-5-2024 | 16:00 | TOGO 1 | Atlas 1 | Sportpark Het Schenge | GOES | |
25-5-2024 | 13:10 | Blauw Wit (K) 2 | Atlas 2 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
25-5-2024 | 15:00 | Volharding 1 | Atlas 3 | Sportveld Hogeweg | YERSEKE | |
30-9-2023 | 13:00 | Atlas B1 | Tjoba B2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Tim |
25-5-2024 | 12:00 | Atlas C1 | KVK C1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Davey |
25-5-2024 | 11:00 | Atlas D1 | Seolto D2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Leinko |
25-5-2024 | 10:00 | Atlas E1 | Swift (M) E2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
25-5-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Fortis F3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
1-6-2024 | 15:25 | Atlas 1 | Seolto 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
1-6-2024 | 14:00 | Atlas 2 | Tjoba 4 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
1-6-2024 | 17:00 | Atlas 3 | KVK 3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
1-6-2024 | 10:00 | Atlas D1 | Blauw Wit (K) D2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Thomas |
1-6-2024 | 09:00 | Atlas E1 | Zaamslag E1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
1-6-2024 | 10:30 | Seolto F2 | Atlas F1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
8-6-2024 | 16:00 | KVK 1 | Atlas 1 | Kunstgras KVK | KAPELLE | |
8-6-2024 | 12:30 | TOP (A) 4 | Atlas 2 | Sportcomplex Van Cittersweg | ARNEMUIDEN | |
8-6-2024 | 14:30 | Luctor 2 | Atlas 3 | Sportpark Oude Vaart | TERNEUZEN | |
8-6-2024 | 11:00 | Atlas B1 | Seolto B2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Maurice |
8-6-2024 | 10:00 | Atlas C1 | Blauw Wit (K) C1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Leinko |
8-6-2024 | 11:00 | Blauw Wit (K) D3 | Atlas D1 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
8-6-2024 | 10:00 | Fortis E2 | Atlas E1 | Sportcomplex Diezestraat | OOST-SOUBURG | |
8-6-2024 | 09:45 | TOGO F2 | Atlas F1 | Sportpark Het Schenge | GOES | |
15-6-2024 | 11:30 | KVK B1 | Atlas B1 | Kunstgras KVK | KAPELLE | |
15-6-2024 | 10:00 | Volharding C1 | Atlas C1 | Sportveld Hogeweg | YERSEKE | |
15-6-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Tjoba F1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Evy |
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats | scheidsrechter |
6-4-2024 | 16:00 | Seolto 1 | Atlas 1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
6-4-2024 | 13:30 | Tjoba 4 | Atlas 2 | Sportpark | 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN | |
6-4-2024 | 15:00 | KVK 3 | Atlas 3 | Kunstgras KVK | KAPELLE | |
6-4-2024 | 11:40 | Luctor B1 | Atlas B1 | Sportpark Oude Vaart | TERNEUZEN | |
6-4-2024 | 10:30 | Seolto C1 | Atlas C1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
6-4-2024 | 10:45 | Blauw Wit (K) D2 | Atlas D1 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
6-4-2024 | 10:00 | Zaamslag E1 | Atlas E1 | Sportveld Polderstraat | ZAAMSLAG | |
6-4-2024 | 09:30 | Swift (M) F2 | Atlas F1 | Sportpark De Sprong | MIDDELBURG | |
20-4-2024 | 15:35 | Atlas 1 | KVK 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
20-4-2024 | 14:15 | Atlas 2 | TOP (A) 4 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
20-4-2024 | 17:00 | Atlas 3 | Luctor 2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
20-4-2024 | 13:00 | Atlas B1 | Seolto B1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Maurice |
20-4-2024 | 12:00 | Atlas C1 | Luctor C2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Davy |
20-4-2024 | 11:00 | Atlas D1 | Blauw Wit (K) D3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Tim |
20-4-2024 | 10:00 | Atlas E1 | Fortis E2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
20-4-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Swift (M) F3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Evy |
11-5-2024 | 16:00 | Atlas 1 | TOGO 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
11-5-2024 | 14:30 | Atlas 2 | Blauw Wit (K) 2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
11-5-2024 | 13:00 | Atlas 3 | Volharding 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Harry |
11-5-2024 | 09:30 | TOP (A) B2 | Atlas B1 | Sportcomplex Van Cittersweg | ARNEMUIDEN | |
11-5-2024 | 10:35 | Fortis C3 | Atlas C1 | Sportcomplex Diezestraat | OOST-SOUBURG | |
11-5-2024 | 10:30 | Seolto D2 | Atlas D1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
11-5-2024 | 09:30 | Swift (M) E2 | Atlas E1 | Sportpark De Sprong | MIDDELBURG | |
25-5-2024 | 16:00 | TOGO 1 | Atlas 1 | Sportpark Het Schenge | GOES | |
25-5-2024 | 13:10 | Blauw Wit (K) 2 | Atlas 2 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
25-5-2024 | 15:00 | Volharding 1 | Atlas 3 | Sportveld Hogeweg | YERSEKE | |
25-5-2024 | 13:00 | Atlas B1 | Tjoba B2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Tim |
25-5-2024 | 12:00 | Atlas C1 | KVK C1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Davey |
25-5-2024 | 11:00 | Atlas D1 | Seolto D2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Leinko |
25-5-2024 | 10:00 | Atlas E1 | Swift (M) E2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
25-5-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Fortis F3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
1-6-2024 | 15:25 | Atlas 1 | Seolto 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
1-6-2024 | 14:00 | Atlas 2 | Tjoba 4 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
1-6-2024 | 17:00 | Atlas 3 | KVK 3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
1-6-2024 | 10:00 | Atlas D1 | Blauw Wit (K) D2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Thomas |
1-6-2024 | 09:00 | Atlas E1 | Zaamslag E1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
1-6-2024 | 10:30 | Seolto F2 | Atlas F1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
8-6-2024 | 16:00 | KVK 1 | Atlas 1 | Kunstgras KVK | KAPELLE | |
8-6-2024 | 12:30 | TOP (A) 4 | Atlas 2 | Sportcomplex Van Cittersweg | ARNEMUIDEN | |
8-6-2024 | 14:30 | Luctor 2 | Atlas 3 | Sportpark Oude Vaart | TERNEUZEN | |
8-6-2024 | 11:00 | Atlas B1 | Seolto B2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Maurice |
8-6-2024 | 10:00 | Atlas C1 | Blauw Wit (K) C1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Leinko |
8-6-2024 | 11:00 | Blauw Wit (K) D3 | Atlas D1 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
8-6-2024 | 10:00 | Fortis E2 | Atlas E1 | Sportcomplex Diezestraat | OOST-SOUBURG | |
8-6-2024 | 09:45 | TOGO F2 | Atlas F1 | Sportpark Het Schenge | GOES | |
15-6-2024 | 11:30 | KVK B1 | Atlas B1 | Kunstgras KVK | KAPELLE | |
15-6-2024 | 10:00 | Volharding C1 | Atlas C1 | Sportveld Hogeweg | YERSEKE | |
15-6-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Tjoba F1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Evy |
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats | scheidsrechter |
6-4-2024 | 16:00 | Seolto 1 | Atlas 1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
6-4-2024 | 13:30 | Tjoba 4 | Atlas 2 | Sportpark | 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN | |
6-4-2024 | 15:00 | KVK 3 | Atlas 3 | Kunstgras KVK | KAPELLE | |
6-4-2024 | 11:40 | Luctor B1 | Atlas B1 | Sportpark Oude Vaart | TERNEUZEN | |
6-4-2024 | 10:30 | Seolto C1 | Atlas C1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
6-4-2024 | 10:45 | Blauw Wit (K) D2 | Atlas D1 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
6-4-2024 | 10:00 | Zaamslag E1 | Atlas E1 | Sportveld Polderstraat | ZAAMSLAG | |
6-4-2024 | 09:30 | Swift (M) F2 | Atlas F1 | Sportpark De Sprong | MIDDELBURG | |
20-4-2024 | 15:35 | Atlas 1 | KVK 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
20-4-2024 | 14:15 | Atlas 2 | TOP (A) 4 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
20-4-2024 | 17:00 | Atlas 3 | Luctor 2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
20-4-2024 | 13:00 | Atlas B1 | Seolto B1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Maurice |
20-4-2024 | 12:00 | Atlas C1 | Luctor C2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Davy |
20-4-2024 | 11:00 | Atlas D1 | Blauw Wit (K) D3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Tim |
20-4-2024 | 10:00 | Atlas E1 | Fortis E2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
20-4-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Swift (M) F3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Evy |
11-5-2024 | 16:00 | Atlas 1 | TOGO 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
11-5-2024 | 14:30 | Atlas 2 | Blauw Wit (K) 2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
11-5-2024 | 13:00 | Atlas 3 | Volharding 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Harry |
11-5-2024 | 09:30 | TOP (A) B2 | Atlas B1 | Sportcomplex Van Cittersweg | ARNEMUIDEN | |
11-5-2024 | 10:35 | Fortis C3 | Atlas C1 | Sportcomplex Diezestraat | OOST-SOUBURG | |
11-5-2024 | 10:30 | Seolto D2 | Atlas D1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
11-5-2024 | 09:30 | Swift (M) E2 | Atlas E1 | Sportpark De Sprong | MIDDELBURG | |
25-5-2024 | 16:00 | TOGO 1 | Atlas 1 | Sportpark Het Schenge | GOES | |
25-5-2024 | 13:10 | Blauw Wit (K) 2 | Atlas 2 | Sportterrein De Weitjes | GOES | |
25-5-2024 | 15:00 | Volharding 1 | Atlas 3 | Sportveld Hogeweg | YERSEKE | |
25-5-2024 | 13:00 | Atlas B1 | Tjoba B2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Tim |
25-5-2024 | 12:00 | Atlas C1 | KVK C1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Davey |
25-5-2024 | 11:00 | Atlas D1 | Seolto D2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Leinko |
25-5-2024 | 10:00 | Atlas E1 | Swift (M) E2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
25-5-2024 | 09:00 | Atlas F1 | Fortis F3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
1-6-2024 | 15:25 | Atlas 1 | Seolto 1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
1-6-2024 | 14:00 | Atlas 2 | Tjoba 4 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | |
1-6-2024 | 17:00 | Atlas 3 | KVK 3 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Jesse |
1-6-2024 | 10:00 | Atlas D1 | Blauw Wit (K) D2 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Thomas |
1-6-2024 | 09:00 | Atlas E1 | Zaamslag E1 | Sportveld Ritthem | RITTHEM | Lucas |
1-6-2024 | 10:30 | Seolto F2 | Atlas F1 | Sportpark Bonedijke | VLISSINGEN | |
8-6-2024 | 16:00 | KVK 1 | Atlas 1 | Kunstgras KVK | KAPELLE |